Ehitus

Eramute ehitus

Eramute ehitamine ja moodulmajade paigaldamine

Eramute ehitamine

Meie meeskonnal on aastatepikkune kogemus eramuehituse valdkonnas Eestis ja mujal Euroopas. Oleme spetsialiseerunud puithoonete ehitamisele „Võtmed kätte“ meetodil, alustades projekteerimisest ning lõpetades sisekujunduse elluviimisega. Kvaliteetsete materjalidega ja professionaalide poolt loodud kodu pakub rõõmu põlvkondadeks. Oleme uhked tehtud töö ning rahulolevate klientide üle.

Moodul- ja elementmajade paigaldamine

Moodul- ja elementmaju oleme siiani paigaldanud peamiselt Rootsis, kus meie partneriteks on Älvsbyhus AB ja MS Quality AB. Partnerina oleme paigaldanud sadu eramuid luues kodusid paljudele õnnelikele peredele ning tänaseks oleme alustanud moodul- ja  elementmajade paigaldamisega ka Eestis.

Kõrvalhooned

Kodukoha terviklikuks muutmisel on abiks mitmed kõrvalhooned alates saunadest kuna garaažideni välja. Lisaks leiab meie toodete seast ka tehases toodetud kõrvalhooneid, mille paigaldamine on tunduvalt kiirem  kui nende ehitamine.

Ideest saab Sinu kodu!

Meie spetsialistide kompetentsi kuulub nii projekteerimine kui ka ehitus. Tule oma ideega meie juurde ning Sinu ideest saab kodu!

Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!

Partnerid: