Ehitus

Katuste ehitusProfiilplekk-katused

Profiilplekk-katused

Profiilplekk-katused on tänapäeval Eestis kõige levinum katusetüüp. Valikus on palju erinevaid profiilplekke ning värvitoone, kust kindlasti leiab just selle teie kodu jaoks sobiva. Katust on lihtne ehitada ning paigaldada. Kuna profiilplekk on kerge, siis ei sea see suuri nõudeid katusekonstruktsioonile. Samuti iseloomustab katust suhteliselt soodne hind. Samas, nagu valtsplekk-katus on ka profiilplekk-katuse alused ruumid vihma mürarikkad.

Teraskatuse eelised:

- lai valik mudeleid, pinnakatteid ja värvitoone

- katusega sobivad lisatarvikud, vihmaveesüsteemid, turvatooted

- sobib nii uutele kui ka renoveeritavatele hoonetele

- ilmastikukindel ja vastupidav - ideaalne põhjamaises kliimas

- erinevalt kivi- või betoonkatustest ei kogu teraskatused sammalt

- kaalult kerge

- kiiresti ja lihtsalt paigaldatav

- lihtne hooldadaökoloogiline ja ümbertöödeldav

/Allikas: ruukki.ee


 

Meie katusetööd

Katus on maja tervise alus. Katus peab olema ehitatud ehitusfüüsikaliselt õigesti, kvaliteetsetest materjalidest ja professionaalide käte läbi.

ToughWood-i ehitusspetsialistide pädevusse kuulub mitmelaadsete katuse ehitus ning vihmaveesüsteemide ja teiste katusetarvikute paigaldamine. Katusekatte materjali valik ei tohiks sõltuda ainult soovitavast välimusest vaid paljudest erinevatest faktoritest sealhulgas hoone kandevkonstruktsioonist ning elamu või suurema renoveeritava hoone puhul ehitusprojekti koostamise aluseks olevatest projekteerimistingimustest. Samuti on hoone tervise seisukohalt äärmiselt tähtis korralikult ehitatud vihmaveesüsteem. Meie spetsialistid nõustavad teid hea meelega õige katusekatte materjali ning konstruktsiooni valiku osas.

Partnerid: