Ehitus

Puit- ja parkettpõrandad

Puit- ja parkettpõrandad

Meie ettevõte tegeleb nii klassikaliste laudpõrandate ehitamisega kui ka erinevate parkettpõrandate paigaldamisega.

Vastupidiselt erinevate plaat- ning kivipõrandatele on puitlaud- ja puitparkettpõrandatel alati mugavalt soojad. Kui hoone on külm, võtab puidu ülessoojenemine palju vähem aega kui kivi- ja betoonpõrandad.

Põranda valikul tuleks lähtuda ruumi sisekliimast, ruumide sisekujundusest ning kasutustihedusest. Samuti varieeruvad puitpõranda materjalide hinnad ning kvaliteet väga palju. Soodsaim lahendus ei pruugi alati olla parim.

Laudpõrandate ehitus

Laudpõrandate ehitamise suurimaks komistuskiviks on niiskus. Elava puu niiskussisaldus on üle 30% (vahel ka üle 100%), kuivatatud puidu puhul on see 10–20%. Vähendamaks pragude teket  põrandas, on oluline, et põranda tegemise ajal oleks puidu niiskussisaldus vastav ruumi kasutusaegsele kliimale. Kvaliteetse laudpõranda ehitamiseks soovitame pöörduda meie puuseppade poole, kellel on pikaajaline kogemus laudpõrandate ehitamisel. 

Puitparkettpõrandad

Puitparkettpõrandad on Euroopas väga populaarsed. Seetõttu on ka pakutavate puitparkettide valik väga lai ning tootjad on välja töötanud mitmeid erinevaid tehnoloogiaid parketi paigaldamiseks. Erialaste teadmiste ja kogemustega meistrimeestelt saad kiire paigalduse ning kvaliteetse parkettpõranda.

Laudpõrandate renoveeirmine

Vanade hoonete renoveerimisel tasub tihti olemasolev põrandalaudis taastada ning kutsuda põrand uuele elule. Taastatud, ajalugu õhkavad põrandad näevad välja äärmiselt soliidsed. Õigeaegselt ja korrektselt hooldatud laudpõrandad kestavad põlvkondi.

Materjal ja ehitus

Pakume teile nii kvaliteetset põrandalauda, puitparketti kui ka põranda ehitust. Kui vajate abi või nõu põrandalaudise või parketi valikul, siis aitame sind meeleldi.

Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!

Partnerid: