Ehitus

Puittrepid

Puittrepid

Ehitame trepi vastavalt Sinu soovidele.

Hoolikalt ehitatud välitrepp peab vastu ilmastikule ja tagab turvalise liikumistee hoonesse. Korraliku, aastaid kestva puidust välistrepi ehitamisel tuleb arvesse võtta trepi asukohta ilmakaarte suhtes, ette valmistada korralik trepialune pinnas ning vajadusel ehitada treppi toestav vundament. Puittrepi ehitamisel tuleks kindlasti trepialune kaitsta umbrohtu kasvamise eest ning trepi puitosad tuleb kaitsta hüdroisolatsiooniga.

Kvaliteetne puidust sisetrepp on osa elamu interjöörist ning pakub mugava korrustevahelise liikumise. Sisetrepi valimisel on oluline lähtuda ruumi mõõtmetest, olemasolevast või planeeritavast sisekujundusest, kasutustihedusest ning turvalisusest. Samuti peavad trepid vastama tervisekaitsetingimustele ning päästeameti nõuetele.

Treppide mõõdud

Trepi konstrueerimisel on üheks olulisemaks kriteeriumiks trepi mõõdud. Eluruumisisese trepi laius peab olema vähemalt 900mm.

Huvi korral kontakteeru meiega kindalsti. Meie spetsialistid annavad nõu trepi valikul ning vajadusel ehitavad Sulle sobiva trepi.

Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!

Partnerid: