Ehitus

Saunahoonete ehitus

Saunahooned

Saunaskäimine on Põhjamaade kultuuris juba ammustest aegadest au sees. Tänapäevalgi käiakse saunas lõõgastumiseks ning paljudele terviseprobleemidele abi otsimiseks. Saun on õige koht nii hügieenivajaduste täitmiseks kui ka sõpradega maailmaasjade üle arutamiseks.

Alustuseks tuleb määrata sauna tüüp ja asukoht. Sauna on võimalik ehitada eramusse või eraldiseisva hoonena ning enimlevinud saunadeks on leili-, auru-, suitsu-, infrapuna- ja soolasaunad. Saunatüübi valikul tuleb end kurssi viia erinevate iseloomulike omadustega ning arvestada sauna kasutustihedust ja kasutajate eelistusi ning vajadusi.

Sauna ehitamisel paneme südamele, et seda ei tohiks teha iseseisvalt, omamata ehitusfüüsikalisi teadmisi ning saunaehitamise kogemusi. Sauna kasutamisel tekkivate suurte temperatuurimuutuste ning niiskuse tõttu võib valesti ehitatud saun olla ohuks tervele hoonele. Küttekehad on kasutamisel väga suure temperatuuriga, mille valesti installeerimine on peamiseks põlengu põhjuseks.

Saunatüübi ning asukoha planeerimisel kontakteeru meie spetsialistidega, kes omavad pikaajalist kogemust erinevate saunade ehitamise näol. Samuti on meie tootevalikus erinevaid kümblustünne ning tünnisaunasid oma koduaia sisustamiseks.

 

Võta meiega ühendust ja küsi hinnapakkumist!

Partnerid: